• ADRES EMAIL

  biuro@gondella.com

 • TELEFON

  +48 61 855 13 34 / +48 669 13 00 13

Witaj w Gondella PL

Oferujemy wysokiej jakości, eleganckie rozwiązania sklepowe. Sprawimy, że powierzchnie sklepowe nabiorą charakteru i staną się jeszcze bardziej przyjazne dla Twoich klientów.

Zapraszamy do współpracy

 • hipermarkety
 • supermarkety
 • sklepy z zabawkami
 • markety budowlane
 • księgarnie
 • salony samochodowe
 • sklepy zoologiczne
 • salony AGD

Firma Gondella NV została założona 19 marca 1965 roku w Gandawie w Belgii.

Aby sprostać rosnącej ilości zamówień w roku 1980 fabryka została przeniesiona do jej aktualnej lokalizacji, w dzielnicy przemysłowej Eke.

W roku 1980 firma zanotowała olbrzymi rozwój, a następnie w roku 1988 została pomyślnie przejęta przez obecnego właściciela. 7 lipca 1992 roku pożar doszczętnie zniszczył fabrykę.

Dzięki pragmatycznemu podejściu oraz dużemu naciskowi na wzorową obsługę klienta w niespełna rok udało się odbudować fabrykę, którą wyposażono w najnowsze rozwiązania technologiczne, podwajając możliwości produkcyjne. W związku ze stale rosnącą liczbą klientów w roku 2000 belgijską firmę ponownie rozbudowano.

Na początku 1997 roku Gondella przejęła w pełni wyposażony zakład produkcyjny Czechach.

Fabryka produkowała wysokiej jakości regały do ​​użytku domowego, na jej terenie znajdowała się również nowoczesna lakiernia proszkowa. Dzięki znajomości technologii w ciągu kilku kolejnych miesięcy 120 pracowników firmy mogło rozpocząć produkcję systemu GONDELLA. Dziś niemalże cały nasz system produkowany jest w Czechach. Nasza fabryka w miejscowości Rikov w Ceska Skalice ma to powierzchnia 12.000m², sam showroom to 750m², a linia lakiernicza to 2000m². Firma w Czechach dostarcza regały dla klientów w Czechach, Polsce, na Węgrzech, Słowacji, Rumunii i Rosji, a lista wciąż się powiększa.

System regałowy Gondella zaliczany jest do najlepszych na rynku i jest wciąż udoskonalany. Nieprzerwalnie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami i rozwijamy się, śledząc najnowsze trendy oraz słuchając naszych klientów. Aktualnie na liście klientów GONDELLA znajduje się ponad 3000 firm, są to zarówno sieci handlowe, sklepy, dealerzy oraz firmy montażowe. Zaopatrujemy hipermarkety, supermarkety, sklepy z zabawkami, markety budowlane, księgarnie, AGD oraz salony samochodowe w całej Europie.

Gondella ze swoimi ponad 200 pracownikami, osiąga obroty rzędu 20 milionów euro. Główną część obrotów stanowi eksport. Obecnie system Gondella produkowany jest jednocześnie w fabryce w Belgii, na potrzeby rynku zachodniego oraz w czeskiej fabryce na potrzeby rynku środkowo i wschodnioeuropejskiego.

Wyroby firmy Gondella charakteryzują się najwyższą jakością.

Klienci doceniają Grupę Gondella  za krótkie terminy realizacji, elastyczność oraz fachowe i  indywidualne podejście.